Informacja dla sponsorów

MWPZ to największe stacjonarne zawody programistyczne w Polsce. W jednym miejscu możesz dotrzeć do ponad 400 najbardziej utalentowanych młodych programistów z całej Polski.

Dlaczego warto wesprzeć MWPZ/PROWOC?

Corporate Social Responsibility

Najlepsze rezultaty osiągają firmy, które potrafią w dynamicznie zmieniającym się świecie planować i działać długoterminowo. MWPZ są wspaniałą okazją by pokazać, że firma nie tylko chce czerpać korzyści, ale również dać coś lokalnej społeczności. Pracownicy firm, które wykazują się społęczną odpowiedzialnością są bardziej zadowoloneni ze swojej pracy i dumni ze swojego pacodawcy.

Employer Branding

MWPZ to dobre miejsce, żeby zaprezentować się jako atrakcyjny pracodawca. Organizatozry umożliwiają na ceremonii otwarcia lub zakończenia na przeprowadzenie krótkiej prezentacji o tym czym się sponsor zajmuje. Dzięki uczestnictwie w naszym wydarzeniu firma może poszerzyć swoją rozpoznawalność jako dobry pracodawca.

Recruitment

Organizatorzy MWPZ nie dobireają sponsorów przypadkowo. Dbamy o to by wśród sponsorów znalazły się tylko firmy, które są dobrymi i wiarygodnymi pracodawcami. Z tego powodu, większość zawodników wyraża zgodę by sponsorzy przesyłali im oferty pracy. MWPZ to bardzo dobry pierwszy etap rekrutacji, bo u nas też nie ma przypadkowych zawodników - u nas są programiści, którzy się wyrózniają i potrafią rozwiązywać skomplikowane problemy algorytmiczne i je szybko zakodować współpracując w zespole (1 komptuer, 3 osobowy zespół, 5 godzin, 8-12 zadań).

Zapytaj o ofertę sponsorską: contest at prowoc.com